Piekary Śląskie: budżet obywatelski

Aktualności

Wszyscy do urn ! - Startujemy już w sobotę.

Wkraczamy w kluczowy etap Piekarskiego Budżetu Obywatelskiego. Głosowanie na projekty, które przeszły pozytywną weryfikację, odbywać się będzie od soboty 18. października do niedzieli 26. października 2014 roku (z sobotami i niedzielami włącznie), w godzinach pracy placówek, ale nie krócej niż od 9.00 do 17.00. Dodatkowe punkty do głosowania czynne będą od 20. października do 24. października 2014r. w czasie godzin pracy wyznaczonych placówek.

 

 

Poniżej przedstawiamy Państwu punkty do głosowania z podziałem na okręgi oraz nazwy ulic, wchodzących w ich skład:

Kozłowa Góra - Filia Miejskiego Domu Kultury, ul. Tarnogórska 49 - czynne także w weekend, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Tarnogórska 40 (Punkt dodatkowy).

ULICE: 3 Maja, Asnyka, Brynicka, Ceramiki, Doktora Daaba, Dzierżonia, Górna, Górnośląska, Grunwaldzka, Grzybowa, Jagodowa, Józefska, Kłosowa, Konopnickiej, Kwiatowa, Ligonia, Łąkowa, Łukowa, Morcinka, Niepodległości, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piaskowa, Plebiscytowa, Pod Gajem, Pokoju, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Prusa, Radzionkowska, Rewolucjonistów, Słonecznikowa, Szafranka, Szkolna, Tarnogórska, Tysiąclecia, Zamkowa, Zgrzebnioka, Źródlana.

 

Piekary Śląskie - Miejskie Centrum Informacji i Turystyki, ul Bytomska 157 - czynne także w weekend, Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kalwaryjska 62d - czynne także w weekend, Miejska Szkoła Podstawowa nr 5 – ul. Chopina 11 (Punkt dodatkowy).

ULICE: Akacjowa, Boczna, Brata Alberta, Bukowa, Bytomska od nr 101 nieparzyste i od nr 116 parzyste, Chopina, Cicha od nr 1 do 20b, Damrota, Darwina, Dąbrowskiego, Dębowa, Didura, Generała Bema, Generała Ziętka od nr 2 do 16 parzyste i od nr 60 do nr 66 parzyste, Głęboka, Górzysta, Grabowa, Hajdy, Hetmana Czarnieckiego, Inwalidów Wojennych, Jana III Sobieskiego, Jarzębinowa, Jasionowskiego, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Kalwaryjska od nr 1 do 31, Kasztanowa, Kawalca, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kochanowskiego, Konstytucji 3 Maja od nr 1 do 36 parzyste i nieparzyste, Kopernika, Krótka, Księdza Ficka, Księdza Popiełuszki, Lipka, Londnera, Lortza, Marszałka Piłsudskiego, Miodowa, Moniuszki, Nerlicha, Papieża Jana Pawła II od nr 2 do 28 parzyste i od nr 1 do 47 nieparzyste, Podgórna, Purkopa, Sikorek, Skalista, Skargi, Słowackiego, Słowików, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Staszica, Studzienna, Szpaków, Targowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Złota, Zygmunta Starego.

 

Osiedle Wieczorka - Miejskie Gimnazjum nr 1, ul. Armii Krajowej 2 - czynne także w weekend, Miejskie Gimnazjum nr 2, ul. Popiełuszki 8 (Punkt dodatkowy), Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 – ul. Waculika 10 (Punkt dodatkowy), MOSIR ul. Olimpijska 3 - czynne także w weekend.

ULICE: Alojzjanów, Armii Krajowej, Cicha od nr 32 parzyste, Generała Andersa, Generała Hallera, Generała Jankego, Generała Kleeberga, Generała Maczka, Generała Okulickiego, Generała Roweckiego, Generała Szeptyckiego, Generała Ziętka od nr 23 nieparzyste nr 68 parzyste, Heneczka, Konstytucji 3 Maja od nr 39 nieparzyste i od nr 42 parzyste, Królowej Jadwigi, Księdza Roczkowskiego, Księdza Waculika, Leśna, Ludygi, Majora Sucharskiego, Mastalerza, Ofiar Katynia, Olimpijska, Papieża Jana Pawła II od nr 30 do 46 parzyste i od nr 51 do 65 nieparzyste, Sokołów, Śląska.

 

Józefka - Filia Miejskiej Biblioteki nr 9 – ul Jana Pawła II 81, czynne także w weekend, MOSIR ul. Olimpijska 3 czynne także w weekend, miejska Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Waculika 10 (Punkt dodatkowy).

ULICE: Astrów, Azalii, Bazaltowa, Bratków, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Fiołków, Gajowa, Goździków, Granitowa, Groszkowa, Jaśminowa, Jesienna, Kamienna, Konwaliowa, Kościelna, Liliowa, Maciejków, Makowa, Mirtowa, Papieża Jana Pawła II od nr 48 parzyste i od nr 67 nieparzyste, Perłowa, Polna, Równoległa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Stawowa, Szmaragdowa, Szparagowa, Turkusowa, Ustronna, Wiosenna, Zaciszna.

 

Szarlej - Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Kalwaryjska 62 d czynne także w weekend, Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 – ul. Szpitalna 9 (Punkt dodatkowy), Miejskie Gimnazjum nr 3 – ul Bytomska 81a (Punkt dodatkowy), I Liceum Ogólnokształcące, ul Gimnazjalna 24 (Punkt dodatkowy).

ULICE: 1 Maja, Bończyka, Bytomska od nr 56 do 94 parzyste i od nr 1 do 99 nieparzyste, Generała Ziętka od nr 3 do 5 nieparzyste i od nr 18 do 28 parzyste, Gimnazjalna, Graniczna, Janty, Kalwaryjska od nr 35, Kanałowa, Kościuszki, Lompy, Miarki, Mickiewicza, Ogrodowa, Okrzei, Pod Lipami, Podmiejska, Powstańców Warszawskich, Prymasa Wyszyńskiego, Przy Dworcu, Reja, Sienkiewicza, Sowińskiego, Stara, Szpitalna, Traugutta, Wesoła, Wigury, Wolności, Żwirki.

 

Brzozowice - Ośrodek Kultury Andaluzja, ul. Oświęcimska 45, czynne także w weekend, Miejska Szkoła Podstawowa nr 12 – ul. Związkowa 14 (Punkt dodatkowy).

ULICE: Barbary, Czwartaków, Demarczyka, Długosza od nr 1 do 26, Fredry, Gojawiczyńskiej, I Armii Wojska Polskiego, Konarskiego, Lelewela, Lotników, Makowskiego, Oświęcimska od nr 1 do 38, Piekarska, Podchorążych, Pożarna, Reymonta, Trzech Bohaterów, Westerplatte, Wieniawskiego, Witkiewicza, Wodna, Zapolskiej, Związkowa.

 

Kamień i Osiedle Powstańców - Miejskie Gimnazjum nr 4, ul. Skłodowskiej Curie 108, czynne także w weekend, Ośrodek Kultury Andaluzja, ul. Oświęcimska 45, czynne także w weekend, Zespół Szkół nr 1 – ul. Skłodowskiej 49 (Punkt dodatkowy).

ULICE: Biskupa Nankera, Brzechwy, Długosza od nr 29, Księdza Krupy, Makuszyńskiego, Osiedle Andaluzja, Oświęcimska od nr 46, Partyzantów, Skłodowskiej-Curie, Wandy, Witkiewicza, Wyspiańskiego.

 

Brzeziny Śląskie - Dzielnicowy Dom Kultury, Roździeńskiego 99 – czynne także w weekend, Miejska Szkoła Podstawowa nr 14 – ul. Bednorza 29/31 (Punkt dodatkowy), Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 – ul. Kotuchy 40 (Punkt dodatkowy), Park Przemysłowo Technologiczny EkoPark - ul. W. Roździeńskiego 2 (Punkt dodatkowy).

ULICE: Andrzeja Kmicica, Biskupa Bednorza, Daszyńskiego, Drzymały, Gałczyńskiego, Górnicza, Harcerska, Hutnicza, Kolejowa, Kołłątaja, Konopackiej, Korczaka, Korfantego, Kosynierów, Kotuchy, Kukuczki, Kusocińskiego, Lenartowicza, Michałowskiego, Mielęckiego, Miła, Mochnackiego, Nałkowskiej, Norwida, Piastów, Poniatowskiego, Roździeńskiego, Sabały, Solskiego, Trautmana, Wentylacyjna, Żeromskiego.

 

Dąbrówka Wielka - Dzielnicowy Dom Kultury, ul. Szymanowskiego 2 b – czynne także w weekend, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 – ul. Rycerska 15a (Punkt dodatkowy).

ULICE: Bolesława Chrobrego, Braterstwa, Gagarina, Generała Sadowskiego, Generała Sikorskiego, Główna, Gwarków, Jagiellońska, Jaracza, Jordana, Karłowicza, Kocota, Konstytucji, Księdza Rychla, Łużyczan, Mała, Matejki, Michała Wołodyjowskiego, Modrzejewskiej, Orkana, Przyjaźni, Rolnicza, Rozalki, Rycerska, Rymera, Słowiańska, Stalmacha, Stefana Batorego, Szybowa, Szymanowskiego, Szymonka, Światowida, Tetmajera, Tuwima, Wajdy, Władysława Łokietka, Zawiszy Czarnego.