Piekary Śląskie: budżet obywatelski

PODZIAŁ MIASTA NA OKRĘGI

PODZIAŁ MIASTA NA OKRĘGI

 

Kozłowa Góra

Ulice: 3-go Maja, Adama Asnyka, Alfonsa Zgrzebnioka, Bolesława Prusa, Brynicka, Ceramiki, Elizy Orzeszkowej, Górna, Górnośląska, Grunwaldzka, Grzybowa, Gustawa Morcinka, Ignacego Paderewskiego, Jagodowa, Jana Dzierżonia, Janusza Daaba, Józefa Szafranka, Józefska, Juliusza Ligonia, Kłosowa, Kwiatowa, Łąkowa, Łukowa, Marii Konopnickiej, Niepodległości, Piaskowa, Plebiscytowa, Pod Gajem, Pokoju, Poprzeczna, Powstańców Śląskich, Radzionkowska, Rewolucjonistów, Słonecznikowa, Szkolna, Tarnogórska, Tysiąclecia, Zamkowa, Źródlana.

Józefka i Oś. Wschód

Ulice: Astrów, Azalii, Bazaltowa, Bratków, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Fiołków, Gajowa, Goździków, Granitowa, Groszkowa, Jaśminowa, Jesienna, Kamienna, Konwaliowa, Kościelna, Liliowa, Maciejków, Makowa, Mirtowa, Papieża Jana Pawła II od nr 48 parzyste i od nr 67 nieparzyste, Perłowa, Polna, Równoległa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Stawowa, Szmaragdowa, Szparagowa, Turkusowa, Ustronna, Wiosenna, Zaciszna.

Osiedle Wieczorka

Ulice: Alojzjanów, Armii Krajowej, Cicha od nr 32 parzyste, Gen. Franciszka Kleeberga, Gen. Jerzego Ziętka od nr 23 nieparzyste nr 68 parzyste, Gen. Józefa Hallera, Gen. Leopolda Okulickiego, Gen. Stanisława Szeptyckiego, Gen. Stefana Roweckiego, Gen. Władysława Andersa, Gen. Zygmunta Jankego, generała Stanisława Maczka, Jana Ludygi, Konstytucji 3-go Maja od nr 39 nieparzyste i od nr 42 parzyste, Królowej Jadwigi, Ks. Jakuba Roczkowskiego, księdza Gerarda Waculika, Leśna, Majora Henryka Sucharskiego, Ofiar Katynia, Olimpijska, Papieża Jana Pawła II od nr 30 do 46 parzyste i od nr 51 do 65 nieparzyste, Sokołów,Stanisława Mastalerza, Śląska, Teodora Heneczka.

Piekary

Ulice: Adama Didura, Akacjowa, Bernarda Purkopa, Boczna, Brata Alberta, Bukowa, Bytomska od nr 101 nieparzyste i od nr 116 parzyste, Cicha od nr 1 do 20b, Dębowa, Fryderyka Chopina, Gen. Jerzego Ziętka od nr 2 do 16 parzyste i od nr 60 do nr 66 parzyste, Głęboka, Górzysta, Grabowa, Henryka Londnera, Inwalidów Wojennych, Jana Kochanowskiego, Jana Lortza, Jana Sobieskiego, Jarosława Dąbrowskiego, Jarzębinowa, Jasna, Jaworowa, Jesionowa, Józefa Bema, Juliana Kawalca, Juliusza Słowackiego, Kalwaryjska od nr 1 do 31, Karola Darwina, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Konstantego Damrota, Konstytucji 3-go Maja od nr 1 do 36 parzyste i nieparzyste, Krótka, ks. Jana Ficka, Ks. Jerzego Popiełuszki, Lipka, Maksymiliana Jasionowskiego, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Nerlicha, Papieża Jana Pawła II od nr 2 do 28 parzyste i od nr 1 do 47 nieparzyste, Piotra Skargi, Podgórna, Sikorek, Skalista, Słowików, Spokojna, Sportowa, Spółdzielcza, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stefana Czarnieckiego, Studzienna, Szpaków, Targowa, Wawrzyńca Hajdy, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Wyzwolenia, Złota, Zygmunta Starego.

Szarlej

Ulice: 1-go Maja, Adama Mickiewicza, Bytomska od nr 56 do 94 parzyste i od nr 1 do 99 nieparzyste, Franciszka Żwirki, Gen. Jerzego Ziętka od nr 3 do 5 nieparzyste i od nr 18 do 28 parzyste, Gimnazjalna, Graniczna, Henryka Sienkiewicza, Józefa Janty, Józefa Lompy, Józefa Sowińskiego, Kalwaryjska od nr 35, Kanałowa, Karola Miarki, Mikołaja Reja, Norberta Bończyka, Ogrodowa, Okrzei Stefana, Pod Lipami, Podmiejska, Powstańców Warszawskich, Prymasa Stefana Wyszyńskiego, Przy Dworcu, Romualda Traugutta, Stanisława Wigury, Stara, Szpitalna, Tadeusza Kościuszki, Wesoła, Wolności.

Brzozowice

Ulice: Aleksandra Fredry, Barbary, Czwartaków, Gabrieli Zapolskiej, Henryka Wieniawskiego, Jana Demarczyka, Jana Długosza od nr 1 do 26, Joachima Lelewela, Lotników, Oświęcimska od nr 1 do 38, Piekarska, Pierwszej Armii Wojska Polskiego, Podchorążych, Poli Gojawiczyńskiej, Pożarna, Stanisława Konarskiego, Tadeusza Makowskiego, Trzech Bohaterów, Westerplatte, Władysława Reymonta, Wodna, Związkowa.

Kamień i Osiedle Powstańców

Ulice: Biskupa Nankera, Jana Brzechwy, Jana Długosza od nr 29, Kornela Makuszyńskiego, Ks. Józefa Krupy, Marii Curie-Skłodowskiej, Osiedle Andaluzja, Oświęcimska od nr 46, Partyzantów, Stanisława Witkiewicza, Stanisława Wyspiańskiego, Wandy.

Brzeziny Śląskie

Ulice: Andrzeja Kmicica, Biskupa Herberta Bednorza, Cypriana Kamila Norwida, Franciszka Kotuchy , Górnicza, Haliny Konopackiej, Harcerska, Hugo Kołłątaja, Hutnicza, Ignacego Daszyńskiego, Jana Sabały, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Jerzego Kukuczki, Józefa Mielęckiego, Józefa Poniatowskiego, Kolejowa, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Ludwika Solskiego, Maurycego Mochnackiego, Michała Drzymały, Miła, Piastów, Piotra Michałowskiego, Stefana Żeromskiego, Teodora Trautmana, Teofila Lenartowicza, Walentego Roździeńskiego, Wentylacyjna, Wojciecha Korfantego, Zofii Nałkowskiej.

Dąbrówka Wielka

Ulice: Andrzeja Wajdy, Bolesława Chrobrego, Braterstwa, Gen. Jana Sadowskiego, Główna, Gwarków, Heleny Modrzejewskiej, Jagiellońska, Jana Matejki, Jordana, Juliana Tuwima, Jurija Gagarina, Karola Szymanowskiego, Kazimierza Tetmajera, Kocota, Konstytucji, Łużyczan, Mała, Michała Wołodyjowskiego, Mieczysława Karłowicza, Pawła Stalmacha, Piotra Szymonka, Przyjaźni, Rolnicza, Rozalki, Rycerska, Rychla, Rymera, Słowiańska, Stalowa, Stefana Batorego, Stefana Jaracza, Szybowa, Światowida, Władysława Łokietka, Władysława Orkana, Władysława Sikorskiego, Zawiszy Czarnego.